REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Daj mu może jeszcze troszkę czasu ? Hmmm ? Moja córka zaczęła mowić jak skończyła 2,5 roku
25 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Witam, Dziś urodził nam się syn z 4 palcami u stopy. Proszę o informację jaki był przebieg diagnostyki i co w Waszych przypadkach przyniosła. Mój email: [email protected]
4 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Lekarze często podkreslają, że niestety u dzieci tak już jest i że jak będzie głodne dziecko, to zje. Coś w tym jest. A może warto pobawić się w kuchni. Co dziecko lubi najbardziej jeść? Niech to je po prostu aż do znudzenia. Poza tym można do jedzenia dodać kilka kropelek sanprobi ibs czyli probiotyk dla dzieci, by poruszyć mikroflorę jelitowa, bo byc moze dziecko odczuwa jakies dolegliwosc żołądkowo-jelitowe wynikajace np. z zaparć?
10 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Witam, dzisiaj syn 5 letni miał założoną próbę tuberkulinowa, dziecko jest alergikiem i dostaje singular oraz hitaxse. Czy teraz mogę mu je podać, czy lepiej się wstrzymać do odczytu.
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Czy któraś z was mogłaby opisać jak to wyglada po porodzie 30 tyg ciąży dwie banki żołądka do tego wielowodzie .
15 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
No a co miała zrobić? Logiczne, że kazała powtórzyć badanie dla pewności. Mam nadzieję, ze sprawa dobrze się skończyła. Co do samej krwi i erytrocytów we krwi, to może to oznaczać kilka rzeczy takich jak infekcje układu moczowego, kamica nerkowa, choroby nerek, choroby prostaty, choroby układu moczowo-płciowego, nowotwory układu moczowo-płciowego, urazy nerek lub pęcherza moczowego, a także stosowanie niektórych leków lub suplementów diety.
2 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
Witam czy wiadomo co dolegało???
6 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
Poeniesione proby wtrobowe u 4 latka wykryte przypadkowo. Alt początkowo 68 alt 74 po miesiącu ast58 alt 52 po tygodniu znowu wzrosły do 60 i 65 po powtorzeniu znowu spadek do 58 i 59. Usg wporzadku. Cmv toxo moninukleoza hbs ujemne. Albumina w normie alfa 1 antytrypsyna, iga też ok. Celiakia wykluczona. Nerki trzustka rowniez wyglada to ze ze wszytko wporzadku. Jakie badania mozna jeszcze wykonac? Gdzie szukac przyczyny? Morfologia bez wiekszych odchylen.
1 komentarz ostatni 4 dni temu
 
/ gość
REKLAMA: