Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Moja córka też ma cały czas alat i aspat ponad 200, jedziemy teraz do CZD na badania…czy ktoś może opisać co robią w CZD?
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Jeśli dziecko robi to na parę sekund to jest to zabawa. Najlepiej odwracać uwagę żeby tak nie robiło albo założyć kapcie na jakiś czas po domu aż zapomni. Zawsze warto jest takie rzeczy konsultować z pediatrą albo fizjoterapeutą. Dzięki temu jeśli będzie taka potrzeba, będzie można z wyprzedzeniem podzialać: https://www.pediatrakielce.com/ Mogę tutaj dać namiar na pediatrę z Kielc.
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dziecko ponad rok po wcięciu migdałka i zaczęło mieć bezdechy i strasznie chrapać. Jest gorzej niż przed zabiegiem wycięcia trzeciego migdałka. Nie wiem co robić. Laryngolog mówi ze z jego strony jest ok ze wyciął prawidłowo migdał i nic nie ma i ze dziecko ma opuchnięte wszystko w gardle i nosie i ze to alergiczne. Tylko syn bierze hitaxe i nie widać poprawy w jakości snu. Ciagle bezdechy i bardzo głośne chrapanie. Czy miał ktoś taki problem po wycięciu 3 migdała ale w długofalowym okresie?
9 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 28-09-2023, 08:04:23 Witam mogła bym prosić o poradę z wynikami Mocz żółty Glukoza nieob. Bilirubina nieob. Ketony nieob. pH 5.0 Ciężar właściwy 1.030 Białko ślad Leukocyty nieob. Erytrocyty 250 Azotyny obecne ostatnio wyszły nieobecne Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne Leukocyty 5-8 Erytrocyty świeże 20-30 Erytrocyty wyługowane 3-5 Bakterie liczne Pasma śluzu liczne Lekarz twierdzi że niby nic się nie dzieje .[/CYTAT]
11 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Zapomniałam dodać, że syn ma 11 lat
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam! W przedszkolu, w którym pracuje okazało się, że jedno z dzieci ma rumień zakaźny- rozpoznanie przez wysypkę skórną. Podobno po wystąpieniu wysypki dziecko nie zaraża. Ale czy mogłam (nie mając objawów) przenieść to na kogoś będąc tylko u niego w domu? Bez bliższych kontaktów (buziaki itd) i następnie ta osoba mogła przenieś to na kolejną, z którą ja osobiście nie miałam kontaktu?
12 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Cześć wszystkim. Może znajdzie się ktoś, kto ma podobną sytuację do naszej. Syn urodził się niedotleniony w 37 tygodniu ciąży, z główką wielkości 34 cm. Zastosowano u niego terapię zimnem przez 3 dobry i 2 tygodnie byliśmy na instensywnej, po czym tydzień na zwykłym oddziale i do domu. Główka rosła ale przyrosty ciągle były poniżej norm w siatkach centylowych. Teraz syn ma rok, jest bardzo bystry, dużo gaworzy, jest bardzo kontaktowy ale mamy problem z ruchomością. Od 2 miesiąca jesteśmy na fizjoterapii Bobathem, efekty są ale bardzo powoli to idzie. Synek siedzi tylko z moją pomocą, nie raczkuje, ma problem nawet z wysokim podporem ale jest bardzo aktywny, chce bardzo ale jakby była w nim jakaś blokada. Niedługo mamy kolejny tomograf i eeg.
121 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Wybór suplementu dla niemowlaka to odpowiedzialna decyzja. Czy macie doświadczenie z produktem 4 Lacti Baby. Może ktoś z Was już z niego korzystał lub słyszał o nim od innych rodziców? 4 Lacti Baby to probiotyk, znany ze swojego pozytywnego wpływu na zdrowie jelitowe, który może być stosowany do pierwszych dni życia. Probiotyk ten jest często stosowany w kontekście równowagi mikroflory bakteryjnej, zwłaszcza u najmłodszych. Jakie cechy powodują, że chętnie sięgacie po dany probiotyk dla dziecka? Czekamy na Wasze odpowiedzi! W międzyczasie weź udział w quizie i wygraj atrakcyjne nagrody! Weź udział w quizie i wygraj atrakcyjne nagrody!
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama:
Reklama: