Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mój syn (7lat), poręcza zażywania Klacidu miał straszne bóle brzucha . Najbardziej nasiliły się jakoś w 5-6 dobie. Antybiotyk postawił Go na nogi dosłownie w ciągu 2 dni , natomiast teraz walczymy z bólami brzucha , próbując znaleźć przyczynę . Wszystko zaczęło się kiedy dostał Klacid na anginę . Uważajcie , to mocny antybiotyk , warto skonsultować się odrazu z pediatrą jak tylko pojawią się jakiekolwiek skutki uboczne .
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Czy udało się Pani wyjaśnić co było powodem sinienia?
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
ja daję tasectan dziecku, starszym dzieciom laremid
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Witam! W przedszkolu, w którym pracuje okazało się, że jedno z dzieci ma rumień zakaźny- rozpoznanie przez wysypkę skórną. Podobno po wystąpieniu wysypki dziecko nie zaraża. Ale czy mogłam (nie mając objawów) przenieść to na kogoś będąc tylko u niego w domu? Bez bliższych kontaktów (buziaki itd) i następnie ta osoba mogła przenieś to na kolejną, z którą ja osobiście nie miałam kontaktu?
12 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Witam, u mojej 12 letniej Córki zauważyłam na lewej piersi zgrubienie, Córka mówi że przy dotyku ją boli. Dodam że jeszcze nie zaczęła dojrzewać piersi jej nie rosną.Jedna miers ma zupełnie płaska a w drugiej widoczne jest to zgrubienie. Chciałam się poradzić bo trochę mnie to niepokoi. Możliwe że właśnie zaczynają jej rosnąć piersi. Ale Myślę żeby udać się do pediatry. Będę wdzięczna że wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
[CYTAT] gość 28-09-2023, 08:04:23 Witam mogła bym prosić o poradę z wynikami Mocz żółty Glukoza nieob. Bilirubina nieob. Ketony nieob. pH 5.0 Ciężar właściwy 1.030 Białko ślad Leukocyty nieob. Erytrocyty 250 Azotyny obecne ostatnio wyszły nieobecne Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne Leukocyty 5-8 Erytrocyty świeże 20-30 Erytrocyty wyługowane 3-5 Bakterie liczne Pasma śluzu liczne Lekarz twierdzi że niby nic się nie dzieje .[/CYTAT]
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Dostałam fluconazole dla córki która ma 3 tygodnie. Na pleśniawki w buzi. Tylko jak mam jej to podać smarować buzię w środku i język?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam mam do państwa pytanie gdyż pojawiła się u jednego domownika glista ludzka cała rodzina dostała przepisany zentel oprócz 4 letniego dziecka które najpierw musi zrobić badania kału i moje pytanie brzmi czy jest sens brania leku szybciej niż dziecko czy trzeba jeszcze poczekać aż będą wyniki badań i wtedy dopiero wszyscy mają wziasc zentel czy nie ma do rzeczy różnica 7 dni ?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: