Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

U nas bardzo dobrze sprawdzają się przy kolkach kropelki acidolac baby, bo w ten sposób uzupełniam dobre bakterie w brzuszku synka i objawy kolki są łagodniejsze
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
[CYTAT]Gość 2017-11-02 11:53:20 Witam. Mój syn miał takie objawy po szczepieniach. Niestety przypadków jest coraz więcej a lekarze nie wiedzą jak leczyć.... W ogóle nie wiedzą co to za choroba. Kardiolog twierdzi,że pulmonolodzy powinni się tym zająć i odwrotnie. Z czasem było coraz gorzej lekarze rozkładali ręce. Wyszło na to że 3 latek wiecznie zmęczony i siniejący od najmniejszego wysiłku to przecież żaden groźny objaw. Dziecko zdrowe a matka szuka choroby na siłę. [/CYTAT]. Czy poradziła sobie Pani z tym problemem?
7 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Mój syn ma 5lat ma wymioty nie częste ,ból brzucha co może być powodem.
1 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego chorobę i opowiedzieć mu dolegliwościach dziecka.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Tak jak najbardziej
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Poeniesione proby wtrobowe u 4 latka wykryte przypadkowo. Alt początkowo 68 alt 74 po miesiącu ast58 alt 52 po tygodniu znowu wzrosły do 60 i 65 po powtorzeniu znowu spadek do 58 i 59. Usg wporzadku. Cmv toxo moninukleoza hbs ujemne. Albumina w normie alfa 1 antytrypsyna, iga też ok. Celiakia wykluczona. Nerki trzustka rowniez wyglada to ze ze wszytko wporzadku. Jakie badania mozna jeszcze wykonac? Gdzie szukac przyczyny? Morfologia bez wiekszych odchylen.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym wykonaliśmy badanie u syna lat 7: inr oraz aptt (po wczorajszym krwawieniu z nosa). Wyniki poszczególnych czynników wynoszą odpowiednio: - inr 1,09 (norma dla dorosłych: 0,8-1,2) - wskaźnik protrombinowy 92,1% (norma dla dorosłych: 80-120) - czas protrombinowy 12,6 ( norma dla dorosłych: 9,9-37,7) aptt 42,3 (norma dla dorosłych: 25,1-37,7) Proszę mi powiedzieć czy wczorajszy krwotok mógł wpłynąć negatywnie na wyniki badania. I drugie pytanie, czy takie wartości mogą stanowić przeciwskazanie do zabiegu usunięcia podkrwawiającej zmiany w nosie.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Mój syn przechodził tę chorobę 3.5 roku temu. Zaczęło się od bólu brzucha z mdłościami - nieprzespane noce. Szpital powiatowy, badsnia w kierunku pasożytów.... po kilku dniach wypis. Po kolejnych plamy na nogach, spuchnięte bolące jąderko. Trafiliśmy do szpitala wojewódzkiego. Diagnoza od razu. Dostał cyclonamine i rutinoscorbin. Wiele wybroczyn - m.in. na twarzy, uszach, dłoniach, narządach rodnych, pośladkach, rękach i obrzęki stawów. Lekarze oburzeni, wmawiali, ze symuluje bóle brzucha. Sama doszłam do tego, że skoro stawy puchną i bolą, to jąderka też ten objaw mogą mieć - nikt nie potwierdził. Powoli...przez wiele tygodni dochodził do siebie. Ostatnie objawy - plamki - byly po 5 miesiacach. Od tamtej pory na szczęście nic. Ale nogi oglądam często. Teraz mnie zastanawia....czy to po szczepieniu nie wystąpiło, bo rzeczywiście szczepienie kilka tygodni wcześniej zaliczyliśmy.
190 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: