REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Najlepiej pójść do logopedy, który poradzi co i jak robić/
9 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Witam Mój miesięczny synek ma alergię pokarmową a karmiony jest wyłącznie piersią. Przez ostatnie 3 tygodnie kilka razy ulał żółtą treścią. Trochę się niepokoje czy powinnam pilnie skonsultować się z pediatrą?
6 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2022-09-02 10:30:19 Mój synek również ma zespół Zellwegera.... Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Proszę o kontakt [email protected][/CYTAT]
4 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
Witam, dzisiaj syn 5 letni miał założoną próbę tuberkulinowa, dziecko jest alergikiem i dostaje singular oraz hitaxse. Czy teraz mogę mu je podać, czy lepiej się wstrzymać do odczytu.
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Witam mam synka rocznego byliśmy.u neurologa i ma.podejrzenie wodogłowia wskaźnik evansa wynosi 0,04 widoczne rogi czołowe komór bocznych poszrrzone do 10mm-13mm i przestrzeń przymózgowa nad płatkami czolowymi poszerzpna do 7mm proszę pomóżcie
6 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2017-02-06 15:14:08 Objawy są bardzo podobne, więc może się zdarzyć pomyłka. Z domowych sposób na świerzb poleca się ocet, bez recepty dostaniesz tylko novoscabin, używa się go po kąpieli z szarym mydłem. Stosuj też leki przeciwalergiczne, zniwelują swędzenie. [/CYTAT]Ok, dzieki za porady :) zapytałąm w aptece dzis o preparaty bez recepty i farmaceutka też mi novoscabin poleciła, więc wzięłam :) Ty też korzystałaś/eś? jeśli tak, to po jakim czasie objawy ustąpiły?
6 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
24 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Witam czy wiadomo co dolegało???
6 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: