Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Cześć Forumowicze! Jakie praktyki i strategie stosujecie, aby zadbać o mikroflorę Waszych dzieci? Czy stosujecie jakieś suplementy probiotyczne dla Waszych dzieci? Jeśli tak, jakie są Wasze ulubione produkty, a może macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na wprowadzenie korzystnych bakterii do diety dziecka? Chętnie posłuchamy Waszych doświadczeń i pomysłów na pielęgnowanie zdrowej mikroflory u najmłodszych. Podzielcie się swoimi praktykami! Poznaj 4 Lacti Baby, probiotyk bezpieczny dla noworodków i wcześniaków dostępny w postaci łatwych do podania kropli. Przypominamy, że nadal możecie wziąć udział w Quizie i wygrać ciekawe nagrody :-) https://forumginekologiczne.pl/wiadomosc/4-lacti-baby-wez-udzial-w-quizie-i-wygraj-atrakcyjne-nagrody/30990
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Hej, mam pytanie do lekarza lub do rodziców, którzy mieli podobny przypadek ze swoim dzieckiem. Syn lat 13 konsultowany z psychologiem w ramach zaburzeń nastroju (nie ma chęci wstawać rano, jest powolny w zadaniach, zapomina, rozkojarza się, nie widzi czasami sensu w życiu, leniwy). Pani psycholog kazała nam zrobić badania krwi, żeby sprawdzić, czy są jakieś braki mogące wpływać na zaburzenia nastroju. Kazała zbadać przede wszystkim wit D. Dodatkowo syn ma od jakiegoś czasu wybiórczość pokarmową. Ostatnimi czasy nie chce jeść mięsa (bo żal mu zwierząt) i ogólnie to jedzenie ma monotematyczne, najchętniej kanapki z pasztetem, serem żóltym, keczupem itp. Na pewno będziemy robić wit. D, żelazo, pakiet hormonalny (tsh, ft3, ft4), wit. B12, magnez, glukozę i morfologię. I pytanie moje , jakie jeszcze badania krwi mu zrobić?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witam, w maju ubiegłego roku gdy córka miała 3 miesiące trafiłyśmy do szpitala z zapaleniem płuc, w badaniach krwi podwyższone Alat, Aspat do kontroli w poradni. Pediatra w sierpniu zleciła zbadanie CK przez utrzymujące się enzymy wątrobowe, CK wyszło ponad normę. Od sierpnia tamtego roku kinaza urosła do 400 - 480, CKMb - 40.3, Alat, Aspat w normie. Córka przebadana przez dwóch kardiologów, neurologa, za tydzień kolejny neurolog, pediatra rozkłada ręce.. internet przeszukany. Czy któryś rodzic spotkał się z takimi wynikami u dziecka i ostatecznie lekarze postawili diagnozę?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry. Potrzebuje pomocy. Córka od października kaszle wymiotuje flegma. Ma katar i stan podgoraczkowy do 38.wzieła 5 ntybiotyków. Pomagaja ale na krótko. Po 2, 3 tygodniach to samo. Leżała w szpitalu wykryto bakterie hemophilus parainfluenza. I teraz chca jej dac 6 antybiotyk czy to normalne.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam, jestem w 30 tyg ciąży u nas również na USG które było robione z powodu wielowodzia stwierdzono duble bubble, czy ktoś może powiedzieć coś więcej?
18 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Czy udało się Pani wyjaśnić co było powodem sinienia?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Dostałam fluconazole dla córki która ma 3 tygodnie. Na pleśniawki w buzi. Tylko jak mam jej to podać smarować buzię w środku i język?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Chcielibyśmy podjąć temat dotyczący suplementacji dla najmłodszych i zapytać Was o doświadczenia związane z produktem 4 Lacti Baby. Może ktoś z Was już z niego korzystał lub słyszał o nim od innych rodziców? 4 Lacti Baby to probiotyk, znany ze swojego pozytywnego wpływu na zdrowie jelitowe. Często stosowany jest w kontekście równowagi mikroflory bakteryjnej, zwłaszcza u najmłodszych. Czy ktoś z Was zauważył pozytywne efekty po zastosowaniu 4 Lacti Baby? Może poprawa trawienia u Waszych maluchów, zmniejszenie kolki czy inne korzyści? Czy może stosujecie inne produkty zamiast probiotyków? Zależy nam na wymianie doświadczeń i opinii, bo wiadomo, że wybór suplementu dla niemowlaka to odpowiedzialna decyzja. Dzielcie się swoimi historiami! Czekamy na Wasze odpowiedzi! A w międzyczasie zapraszamy do udziału w konkursie! https://forumginekologiczne.pl/wiadomosc/4-lacti-baby-wez-udzial-w-quizie-i-wygraj-atrakcyjne-nagrody/30990
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: