Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Zapomniałam dodać, że syn ma 11 lat
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Czy udało się Pani wyjaśnić co było powodem sinienia?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Przede wszystkim polecam nie panikować, bo informacje o tej bakterii potrafią mrozić krew w żyłach, a w praktyce u mnie to wyglądało tak: 9 miesięczna córka trafiła do szpitala z objawami rsv i temperaturą. Zdiagnozowano rsv, natomiast wysoka temperatura utrzymywała sie zbyt długo i lekarze zrobili sie podejrzliwi. Zrobiono posiew moczu, wyszła klebsiella pneumoniae. Zrobiono antybiogram, wyszła wrażliwość na Zinnat. Po kilku dniach podawania antybiotyku bakteria przestała się namnażać i córke wypisano ze szpitala z poleceniem dokanczania podawania antybiotyku w domu. Dlatego polecam nie martwić się na zapas tylko dać lekarzom robić swoje i odpowiednio dobrać kuracje a wszystko dobrze się skończy. Pozdrawiam:)
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry. Potrzebuje pomocy. Córka od października kaszle wymiotuje flegma. Ma katar i stan podgoraczkowy do 38.wzieła 5 ntybiotyków. Pomagaja ale na krótko. Po 2, 3 tygodniach to samo. Leżała w szpitalu wykryto bakterie hemophilus parainfluenza. I teraz chca jej dac 6 antybiotyk czy to normalne.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam, wiadomo coś co z tymi naszymi "potliwymi" dzieciaczkami? Mój synek też ma problem z nadmiernym poceniem się...
9 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam , mój synek 3 lata dziś odebrałam wyniki on 74 szok , nie wiem skąd taka liczba strasznie się boje . Dziecko ogólnie nie gorączkuje , słabiej je ale je , piję normalnie ... W nocy mi się wybudza jest płacz i strasznie kopie nogami ... Crp też wyszło ale nie aż taki . Wyszło dwa . Bardziej się boje o te Ob że aż takie wysokie , syn po grupie powikłania zapalenie mięśni, ale nie uszkodzone zrobiono badania . Po prostu nie chodził kilka dni bo go musiało boleć . Teraz chodzi biega ... Czy te OB może być po zapaleniu mięśni ?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Moja córka też ma cały czas alat i aspat ponad 200, jedziemy teraz do CZD na badania…czy ktoś może opisać co robią w CZD?
11 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Mój syn ma 5lat ma wymioty nie częste ,ból brzucha co może być powodem.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: