Reklama:
Przypadki pediatryczne
Wątki: 7066

Możecie tu rozmawiac na temat różnych przypadków pediatrycznych, które przytrafiły się Waszym dzieciom.

Choroby dziecięce
Wątki: 485

Choroby wieku dziecięcego - objawy, przebieg, leczenie. Jeśli Twoje dziecko czeka na diagnozę, jest w trakcie leczenia lub chcesz zasięgnąć opinii, porady - to miejsce jest dla Ciebie.

Żywienie dzieci
Wątki: 267

Jedzenie to nieodłączny element życia. Dowiedz się jak odżywiać swoje dziecko począwszy od narodzin poprzez kolejne etapy rozwoju. Podziel się doświadczeniami, problemami, uzyskaj rady innych mam.

Zostałam mamą
Wątki: 215

Nie wiesz jak radzić sobie z maluszkiem? A może masz doświadczenia jako Mama i chcesz podzielić się nimi? Ta grupa to miejsce wymiany doświadczeń dla wszystkich młodych mam.

Pielęgnacja i rozwój dziecka
Wątki: 192

Pielęgnacja skóry niemowląt i dzieci oraz rozwiązywania problemów w przypadku najczęstszych chorób skóry. Akcję wspierał producent maści i kremu leczniczego Alantan i Alantan Plus.

Katar i nieżyt nosa
Wątki: 114

Jeżeli Twoje dziecko ma często katar lub problemy z nieżytem nosa i nie radzisz sobie z tym, przeczytaj informacje na naszym forum. Może to właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania

Psyche, psychologia
Wątki: 20

Grupa o problemach logopedycznych takich jak: seplenienie, jąkanie, rotacyzm, opóźniony rozwój mowy, terapia wad wymowy, terapia logopedyczna, zaburzenia mowy, wady wymowy.

Reklama: