REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Popieram powyższa wypowiedź. Nigdy nie bagatelizujmy opóźnień u niemowlaków. Ja z córką jeździłam na rehabilitację na NFZ. Dwa razy w tygodniu. Efekty super. Córka miała wzmożone napięcie mięśniowe. Teraz jeżdżę z synkiem który ma 10 miesiecy i nie siada i nie raczkuje. Lekarz powiedział, że niby dziecko ma swoje tępo, ale u naszego synka etapy rozwoju się zatrzymały i należy mu pomóc, bo im później tym gorzej. Bo u nas synek mając 1 miesiąc przeracal się z brzuszka na plecy. Potem szybko zaczął pełzać, ale tylko do tyłu i kręcił się wokół własnej osi żeby dostać zabawkę i ogólnie do tej pory tylko tak sobie radzi. Od samego początku uwielbia leżeć na brzuszku. Potrafi na nim leżeć i się bawić prawie cały dzień. Lubi też spać na brzuszku. Wszystko sobie dostanie poprzez pełzanie i obracanie się i nie robi nic więcej.
14 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
A czy ja mogłabym rownież prosic o przesłanie? Moj adres to [email protected]. Z gory dziekuje i pozdrawiam, Izullka
5 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Witam. W czwartek kolejna dawka szczepionki 6w1. Chciałam przed nią wykonać wyniki. Mały ma 10 i pół miesiąca oraz od listopada katar raz większy raz mniejszy. Wyszło podwyższone IgA 0.22 g/l. Norma 0.00-0.14. Do tego z morfologii nieznacznie podwyższone erytrocyty, hemoglobina i hematokryt oraz nieznacznie poniżej normy MCH, neutrofile. Z rozmazu krwi: gran. legmentowane 14 (norma 17-60), Limfocyty 82 (norma 20-70. Bardzo proszę o interpretację wyników.
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Hejka Mam 16 lat i jestem szczupły Od dłuższego czasu zdarza mi się moczyć w nocy. Miałem dość mokrego łóżka więc kupiłem pampersy DryNites 8-15. Jeżeli ktoś też jest nastolatkiem lub nastolatką i nosi pampersy na noc lub dzień lub tu i tu to możecie powiedzieć z jakich pampersów Wy korzystacie. Jeżeli chcielibyście popisać o tym to zostawcie GG lub Discorda, a ja się z Wami skontaktuję.
4 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
[CYTAT] gość 25-04-2023, 22:38:01

Czy ktoś dostał diagnozę?

[/CYTAT] Pisze po raz pierwszy ale ze strony naszej sytuacji mogę napisać że mieliśmy przedłużająca się żółtaczkę w końcu wylądowaliśmy w szpitalu a diagnozą była cholestaza - wysoki poziom bilirubin, ggtp, alat i aspat oraz kwasów żółciowych. Synek był na leku w syropie - odstawiony po około dwóch miesiącach, wyniki były w normie choć kwasy żółciowe wolno spadają i nadal są podwyższone i niestety wskoczył alat i aspat za wysoki (111 i 156) chcieli nas przyjąć do szpitala z powody alat i aspat jednak nie dawało mi to spokoju żeby iść Doś zostały tylko z powodu tych dwóch parametrów wiec na własna rękę ponowiłem wyniki półtora tygodnia później (chwile przed planowanym przyjęciem) i wyniki spadły o polowe 👌 będziemy znowu ponawiać badania niebawem i o ile nie zapomnę tu wejsc to mogę dać znać jak wyszły, jaka diagnoza i ewentualnie co dalej z leczeniem itd. Może komuś to pomoże albo uspokoi albo zmobilizuje 😉 choć zgadzam się z jednym z komentarzy, że być może podwyższone alat i aspat w tak młodym wieku może być związane z rozwojem narządów, infekcjami bo przecież kto sam z siebie przy zdrowym dziecku idzie i bada te parametry? Przypuszczam, że taka sytuacja jest u niejednego maluszka. Mój synek zdrowy, żywotny, je wypróżnia się, śmieje dobrze śpi. Skończone 6 miesięcy.
22 komentarz ostatni 4 dni temu
 
/ gość
Matko współczuję :(
663 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
Czy stosowaliście poduszkę z otworem ? Deformacja wygląda dokładnie jak odbicie otworu w poduszkach kształtujących główkę u niemowlaków.
14 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Moje dwuletnie dziecko zjadło trochę maści contratubex. Czy może to być niebezpieczne dla jego zdrowia?
2 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: