Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Czy ktoś dostał diagnozę? U nas to samo, córka 5 msc ma ALT 278 i AST 203, zachowuje się normalnie jak na niemowlaka. Jednak taki poziom wywołuje strach co to może być…jesteśmy w trakcie badań.
23 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Zapraszam do dołączenia do grupy na Facebooku Wrodzona Biegunka Chlorkowa
57 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć wszystkim. Może znajdzie się ktoś, kto ma podobną sytuację do naszej. Syn urodził się niedotleniony w 37 tygodniu ciąży, z główką wielkości 34 cm. Zastosowano u niego terapię zimnem przez 3 dobry i 2 tygodnie byliśmy na instensywnej, po czym tydzień na zwykłym oddziale i do domu. Główka rosła ale przyrosty ciągle były poniżej norm w siatkach centylowych. Teraz syn ma rok, jest bardzo bystry, dużo gaworzy, jest bardzo kontaktowy ale mamy problem z ruchomością. Od 2 miesiąca jesteśmy na fizjoterapii Bobathem, efekty są ale bardzo powoli to idzie. Synek siedzi tylko z moją pomocą, nie raczkuje, ma problem nawet z wysokim podporem ale jest bardzo aktywny, chce bardzo ale jakby była w nim jakaś blokada. Niedługo mamy kolejny tomograf i eeg.
121 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, z własnego doświadczenia odpowiem że to minie. Uważam że może to mieć związek: proponuje zapisać za jakieś zajęcie karate itp. W wieku 4 lat Tata probowal zapisać mnie na kartę, bo chciałam, ale powiedziano nam że jest za mała. To były lata 80. Może być też z tym nadpobudliwość ruchową
33 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego chorobę i opowiedzieć mu dolegliwościach dziecka.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
DryNites to nie są dobre pieluszki . Jesteś w okresie dojrzewania , tu wszystko możliwe. Kup sobie pieluszki na rzepe. A twoja mama wie o tym fakcie , mojej koleżanki córka 17 lat ,I też sika do pieluszki nosi cały czas. Nie jest to powód do panikowania, lecz wymaga konsultacji z lekażem .
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Mój synek też ma ciemniejsze paluszki, czy wiadomo co było przyczyną?
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol tynidazol Oferuje leki przeciw pasozytom: Iwermektyna 6mg 30zł. Listki po 2 tabletki, pudelko, ulotka. - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy jeść na 2 h przed i 2 h po jego podaniu. Zen Plus - lek kombinowany składający się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, 30zl, ważny 12.2024, listki po 1 tabletce` w pudełku kartonowym. Ten lek jest silniejszy od osobno podawanych Iwermetyny i Zentelu Albendazol, dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com 0066994403698
666 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: