REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

U nas był to mięczak zakaźny
4 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
Witam. W czwartek kolejna dawka szczepionki 6w1. Chciałam przed nią wykonać wyniki. Mały ma 10 i pół miesiąca oraz od listopada katar raz większy raz mniejszy. Wyszło podwyższone IgA 0.22 g/l. Norma 0.00-0.14. Do tego z morfologii nieznacznie podwyższone erytrocyty, hemoglobina i hematokryt oraz nieznacznie poniżej normy MCH, neutrofile. Z rozmazu krwi: gran. legmentowane 14 (norma 17-60), Limfocyty 82 (norma 20-70. Bardzo proszę o interpretację wyników.
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Witam mam 4 letnia córke która również choruje na WBC. Chętnie wymienię się doświadczeniami. 788-773-082
53 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Witaj. Mój syn obecnie ma już 18 lat. W żaden sposób go nie leczyłam. Lekarze nie widzieli w tym zachowaniu niczego złego. Zachowanie z czasem samo minęło. Syn nie ma żadnych problemów neurologicznych. Jest jak to się mówi normalny. Nie jest ani agresywny ani nieśmiały. Nie ma problemów z pamięcią czy jakichkolwiek problemów ruchowych. Szczerze mówiąc to nawet zapomniałam, że 15 lat temu napisałam o takim zachowaniu syna. Pozdrawiam serdecznie.
30 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
A czy ja mogłabym rownież prosic o przesłanie? Moj adres to [email protected]. Z gory dziekuje i pozdrawiam, Izullka
5 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Ja meble kupowałem w sieci. Zakupy przez internet są dużo szybsze i wygodniejsze. Zawsze gdy towar nie będzie nam odpowiadał możemy go zwrócić. Internet daje dużą możliwość wyboru [url=http://www.allemeble.com/Meble/Narozniki-wypoczynkowe-47]mebli[/url].
14 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
podowałam czopki musujące gdy Olek miał problem z zaparciami. U nas wystarczyło podanie jednego i po kilku minutach była kupa w nocniku. Może te zaparcia i były ogromne, chociaż mnie wydawły się straszne. Synek płakał i widać było, że się męczył. Czopki są bardzo skutecne
22 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Hejka Mam 16 lat i jestem szczupły Od dłuższego czasu zdarza mi się moczyć w nocy. Miałem dość mokrego łóżka więc kupiłem pampersy DryNites 8-15. Jeżeli ktoś też jest nastolatkiem lub nastolatką i nosi pampersy na noc lub dzień lub tu i tu to możecie powiedzieć z jakich pampersów Wy korzystacie. Jeżeli chcielibyście popisać o tym to zostawcie GG lub Discorda, a ja się z Wami skontaktuję.
4 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: