Reklama:

Obżarciuch, czyli czy można powiedzieć, że dziecko je za dużo?

mgr Magdalena Janowska

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Obżarciuch, czyli czy można powiedzieć, że dziecko je za dużo?

PantherMedia

Słodycze

W praktyce pediatrycznej lekarze spotykają się z sugestią, że dziecko za mało je. W rzeczywistości problemem znacznie częstszym - ale niestety nie zawsze rozumianym przez rodziców - jest dziecko, które je zbyt dużo. Artykuł omawia przyczyny nadmiernego apetytu u dzieci i podstawowe zasady profilaktyki otyłości.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Żywienie

gość
Owłosienie u dziecka 4-letniego(dziewczynka)hypertrychoza :(
Nasza córcia miesiąc temu skończyła 4 latka jest pokryta meszkiem na plecach, ręcach, nogach włoski miała os urodzenia ale króciótkie a teraz niektóre mają około 1cm długości, dostaliśmy skierowanie ...
Reklama:
Reklama: