Reklama:

Popularne na forum

ja daję tasectan dziecku, starszym dzieciom laremid
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Cześć! Potrzebuję Waszej pomocy w kwestii [url=http://vhcenter.pl/zabieg-laserowy-silac]leczenia torbieli włosowej[/url]. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami lub zna skuteczne metody leczenia tej dolegliwości? Zależy mi na informacjach od osób, które miały podobny problem. Dzięki za wszelkie rady i wskazówki!
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Witam! W przedszkolu, w którym pracuje okazało się, że jedno z dzieci ma rumień zakaźny- rozpoznanie przez wysypkę skórną. Podobno po wystąpieniu wysypki dziecko nie zaraża. Ale czy mogłam (nie mając objawów) przenieść to na kogoś będąc tylko u niego w domu? Bez bliższych kontaktów (buziaki itd) i następnie ta osoba mogła przenieś to na kolejną, z którą ja osobiście nie miałam kontaktu?
12 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Cześć wszystkim. Może znajdzie się ktoś, kto ma podobną sytuację do naszej. Syn urodził się niedotleniony w 37 tygodniu ciąży, z główką wielkości 34 cm. Zastosowano u niego terapię zimnem przez 3 dobry i 2 tygodnie byliśmy na instensywnej, po czym tydzień na zwykłym oddziale i do domu. Główka rosła ale przyrosty ciągle były poniżej norm w siatkach centylowych. Teraz syn ma rok, jest bardzo bystry, dużo gaworzy, jest bardzo kontaktowy ale mamy problem z ruchomością. Od 2 miesiąca jesteśmy na fizjoterapii Bobathem, efekty są ale bardzo powoli to idzie. Synek siedzi tylko z moją pomocą, nie raczkuje, ma problem nawet z wysokim podporem ale jest bardzo aktywny, chce bardzo ale jakby była w nim jakaś blokada. Niedługo mamy kolejny tomograf i eeg.
121 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Dzien Dobry !! Mam pytanie odnosnie badan metoda MORA . Czy warto robic i czy sa skuteczne ?
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dziecko ponad rok po wcięciu migdałka i zaczęło mieć bezdechy i strasznie chrapać. Jest gorzej niż przed zabiegiem wycięcia trzeciego migdałka. Nie wiem co robić. Laryngolog mówi ze z jego strony jest ok ze wyciął prawidłowo migdał i nic nie ma i ze dziecko ma opuchnięte wszystko w gardle i nosie i ze to alergiczne. Tylko syn bierze hitaxe i nie widać poprawy w jakości snu. Ciagle bezdechy i bardzo głośne chrapanie. Czy miał ktoś taki problem po wycięciu 3 migdała ale w długofalowym okresie?
9 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Mój syn (7lat), poręcza zażywania Klacidu miał straszne bóle brzucha . Najbardziej nasiliły się jakoś w 5-6 dobie. Antybiotyk postawił Go na nogi dosłownie w ciągu 2 dni , natomiast teraz walczymy z bólami brzucha , próbując znaleźć przyczynę . Wszystko zaczęło się kiedy dostał Klacid na anginę . Uważajcie , to mocny antybiotyk , warto skonsultować się odrazu z pediatrą jak tylko pojawią się jakiekolwiek skutki uboczne .
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Mam podobny problem z 6latka. Tyle że u nas jest ból brzucha w okolicy pępka. Teraz np płacz ból wymioty byłam na sorze według lekarza nic się nie dzieje :/ była burza wieczorem nie mam pojęcia czy to na tle nerwowym czy nie…
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama: