Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mój syn ma 5lat ma wymioty nie częste ,ból brzucha co może być powodem.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Masz małe dziecko, które wymaga jeszcze asysty pieluszki? Świetnie! Powiedz, z jakiego rodzaju pieluch korzystasz i dlaczego. Czy jednorazowe to wygoda i oszczędność czasu? A może aspekt ekologiczny bierze górę i stąd wybór pieluch wielorazowych? 🌍👶💚 Koniecznie daj znać w komentarzu! 👇
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Czy udało się Pani wyjaśnić co było powodem sinienia?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli dziecko robi to na parę sekund to jest to zabawa. Najlepiej odwracać uwagę żeby tak nie robiło albo założyć kapcie na jakiś czas po domu aż zapomni. Zawsze warto jest takie rzeczy konsultować z pediatrą albo fizjoterapeutą. Dzięki temu jeśli będzie taka potrzeba, będzie można z wyprzedzeniem podzialać: https://www.pediatrakielce.com/ Mogę tutaj dać namiar na pediatrę z Kielc.
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witajcie. Córka (3 miesiące) w połowie kwietnia trafiła do szpitala z powodu nasilającego się kaszlu i bezskutecznego leczenia inhalacjami. Diagnoza.. Pneumocystoza. Badania USG płuc nic nie wykazało a na RTG pokazały się niewielkie zmiany zapalne. Spędziliśmy w szpitalu 10 dni z czego 3 dni czekaliśmy na wynik badania w kierunku pneumocystozy. Sam antybiotyk (Biseptol) córka przyjmowała przez 7 dni droga dożylna na kolejne 14 dni dostaliśmy zalecenia przyjmowania go doustnie w domu. Już podczas wyjścia ze szpitala kaszel ustąpił niemal że calkowicie. Jednak na 3 dni przed zakończeniem antybiotykoterapii kaszel powrócił. Nie jest on tak silny jak początkowo jednak jestem zaniepokojona. Byłam z córką u pediatry który ją osłuchał i stwierdził że zmian odsłuchowych nie słyszy i może to być albo odrywanie się tzw. resztek tej choroby, kaszel związany z refluksem lub jakaś infekcja. Dodam jeszcze że przy kaszlu córka strasznie się ślini i robi się charakterystyczną piana w buzi i tak samo było kiedy przyjmowaliśmy się na oddział pediatryczny. Czy ten nawrót kaszlu jest możliwy po przyjęciu antybiotyku? Czy jest się czym martwić?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam. Opiszę po krótce problemy,z którymi boryka się moja 2- letnia córka. Otóż od 3 miesięcy córeczka na problemy z zaparciami, które nawracają regularnie co 2-3 tygodnie podczas których pojawia się stan gorączkowy. Ostanio córeczka ma słaby apetyt, w grudniu kończy 2 latka i waży 9,5 kg. Czekamy na wyniki z Immunoglobuliny A oraz E ,a także przeciwciała przeciwko TR. Wyniki, które już odebraliśmy są w większości w normie. W trzech przypadkach nieco odbiegają od normy i dotyczy to następujących badań: MPV 9.30 dla, Micror 4,60 % oraz OB 22 mm po 1h. Czy mam powody do niepokoju? Z czego wynikac może brak apetytu oraz bardzo powolny przyrost masy ciała. Pozdrawiam serdecznie. Mama Zuzi
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Cześć Forumowicze! Jakie praktyki i strategie stosujecie, aby zadbać o mikroflorę Waszych dzieci? Czy macie jakieś sprawdzone metody lub strategie, które pomagają w zapobieganiu atopowego zapalenia skóry u waszych dzieci? Czego należ unikać w diecie dziecka, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia AZS u dzieci. 4 Lacti Baby zawiera 5 mld żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) w dziennej porcji 5 kropli, zawieszonych w oleju kukurydzianym, które są skuteczne w zapobieganiu atopowemu zapaleniu skóry. Weź udział w quizie i wygraj atrakcyjne nagrody!
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czy ktoś dostał diagnozę? U nas to samo, córka 5 msc ma ALT 278 i AST 203, zachowuje się normalnie jak na niemowlaka. Jednak taki poziom wywołuje strach co to może być…jesteśmy w trakcie badań.
23 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: