Reklama:

Sexy mama na co dzień

Renata Machaczek, zdjęcia: ojoimages

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Sexy mama na co dzień

ojoimages

Mama z córką

Każda mama po cudownym rozdziale swojego życia jakim jest ciąża i poród , oprócz wszystkiego co najlepsze dla swojej pociechy, pragnie wrócić do dawnej sylwetki.

Reklama:

Niestety po ciąży tu i ówdzie mamy więcej niż zazwyczaj. Jako kobiety na tle swojego wyglądu mamy małego bzika , więc zaczyna się szukanie dobrych rad na zrzucenie kilku kilogramów , kilku centymetrów w pasie i biodrach.

Niestety większość Swojego czasu poświęcamy dziecku, a resztę obowiązkom domowym , ale po niewielkim kompromisie możemy wygospodarować trochę czasu dla siebie , mąż pomoże , teściowa również , a babcie będą zachwycone spędzonym czasem z wnukiem. A mama do dzieła.

Na początek bez wychodzenia z domu możemy zafundować sobie 15 minutowy aerobik, taniec połączony z muzyką , to sama przyjemność. Mając w domu jakikolwiek sprzęt do ćwiczeń , również będzie bardzo pomocny. Nie forsując się zbytnio, codziennie możemy poćwiczyć .

Odpowiednio dobrana dieta tez będzie miała znaczenie, nie jakieś drastyczne głodówki, ale posiłki o odpowiedniej porze, porcje po względem kalorii w miarę rozsądku .