Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Hejka masz discorda.chętnie ci pomogę jak tylko mogę
17 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć! Poszukuję praktycznych porad dotyczących [url=https://naszaklasa.edu.pl/jak-nauczyc-dziecko-umiejetnosci-samoakceptacji-i-budowania-pewnosci-siebie/]nauczania mojego dziecka umiejętności samoakceptacji i budowania pewności siebie[/url]. Jakie metody i techniki polecacie? Chciałbym stworzyć dla niego zdrowe fundamenty emocjonalne. Jeśli macie doświadczenia lub sugestie, podzielcie się nimi. Dzięki z góry za wszelką pomoc!
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Zaczeło się jak się zmoczyła 5 razy . W końcu się wkurzyłem . Poszedłem kupić pampersy 8 . O 6 przyszedłem do niej jak spała i zdiołem spodnie majtki wsunołem pampersa ( pants ) Później przyszła do mnie i zapytała się co to . Ja podszedłem i zaczołem dotykać ją pampersie .Był cały mokry . Założyłem jej nowego pampersa . Pomarowałem kremem całą pupę . Ok 2. godziny później dotknołem jej pampersa i był caluśki mokry . Założyłem nowego . Polubiłem takie życie tak samo jak ona . Kilka dni później Kupiłem sprzęt do lewatywy . Robię jej regularnie lewatywę co 3 dni . Ok 1200ml . Czopki też są czasami je aplikuje . Jeśli jest nerwowa wkładam jest do pupy dwa palce i masuje . Od razu ją uspokajam Jeśli ma okres to pieluszki są lepszym rozwiązaniem niż wkładki Jest super nie wiem czemu inne matki nie chcą mieć takiego dziecka .
1 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Witam, córka 6lat. Dysplazja umiejscowiona miejscu odpowiadającym za ruch. Czy przy dysplazji ataki występują w100%? Czy jest nadzieja że ich nie będzie... proszę o odpowiedź
14 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: