Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Czy ktoś z was jakoś rozwiązał problem. Jak teraz wasze dzieci się mają. Ja mam podobny problem jakiś czas temu była szczepionka i mały nie chce w ogóle jeść jakby miał nagle obrzydzenie do mleka.
19 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Jest weekend, lekarzy brak a bobasowi nagle wyskoczyło coś takiego. Wyskakuje w różnych miejscach i znika. Pomożecie?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Mikroflora jelitowa odgrywa istotną rolę w procesach trawiennych, produkcji niektórych witamin, syntezie kwasów tłuszczowych, a także w funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jak dbać o mikroflorę jelitową u dziecka? Jaką dietę stosujecie dla swoich maluszków w celu jej obudowy? A może sięgacie po suplementy diety? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami na ten temat! Poznaj 4 Lacti Baby, probiotyk bezpieczny dla noworodków i wcześniaków dostępny w postaci łatwych do podania kropli- tylko dwa składniki, bez zbędnych dodatków. Weź udział w quizie i wygraj atrakcyjne nagrody!
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czy jakoś udało się to rozwiązać
12 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć! Potrzebuję Waszej pomocy w kwestii [url=http://vhcenter.pl/zabieg-laserowy-silac]leczenia torbieli włosowej[/url]. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami lub zna skuteczne metody leczenia tej dolegliwości? Zależy mi na informacjach od osób, które miały podobny problem. Dzięki za wszelkie rady i wskazówki!
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Cześć Forumowicze! Jakie praktyki i strategie stosujecie, aby zadbać o mikroflorę Waszych dzieci? Czy macie jakieś sprawdzone metody lub strategie, które pomagają w zapobieganiu atopowego zapalenia skóry u waszych dzieci? Czego należ unikać w diecie dziecka, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia AZS u dzieci. 4 Lacti Baby zawiera 5 mld żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) w dziennej porcji 5 kropli, zawieszonych w oleju kukurydzianym, które są skuteczne w zapobieganiu atopowemu zapaleniu skóry. Weź udział w quizie i wygraj atrakcyjne nagrody!
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witajcie. Córka (3 miesiące) w połowie kwietnia trafiła do szpitala z powodu nasilającego się kaszlu i bezskutecznego leczenia inhalacjami. Diagnoza.. Pneumocystoza. Badania USG płuc nic nie wykazało a na RTG pokazały się niewielkie zmiany zapalne. Spędziliśmy w szpitalu 10 dni z czego 3 dni czekaliśmy na wynik badania w kierunku pneumocystozy. Sam antybiotyk (Biseptol) córka przyjmowała przez 7 dni droga dożylna na kolejne 14 dni dostaliśmy zalecenia przyjmowania go doustnie w domu. Już podczas wyjścia ze szpitala kaszel ustąpił niemal że calkowicie. Jednak na 3 dni przed zakończeniem antybiotykoterapii kaszel powrócił. Nie jest on tak silny jak początkowo jednak jestem zaniepokojona. Byłam z córką u pediatry który ją osłuchał i stwierdził że zmian odsłuchowych nie słyszy i może to być albo odrywanie się tzw. resztek tej choroby, kaszel związany z refluksem lub jakaś infekcja. Dodam jeszcze że przy kaszlu córka strasznie się ślini i robi się charakterystyczną piana w buzi i tak samo było kiedy przyjmowaliśmy się na oddział pediatryczny. Czy ten nawrót kaszlu jest możliwy po przyjęciu antybiotyku? Czy jest się czym martwić?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama: