Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Zapomniałam dodać, że syn ma 11 lat
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 28-09-2023, 08:04:23 Witam mogła bym prosić o poradę z wynikami Mocz żółty Glukoza nieob. Bilirubina nieob. Ketony nieob. pH 5.0 Ciężar właściwy 1.030 Białko ślad Leukocyty nieob. Erytrocyty 250 Azotyny obecne ostatnio wyszły nieobecne Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne Leukocyty 5-8 Erytrocyty świeże 20-30 Erytrocyty wyługowane 3-5 Bakterie liczne Pasma śluzu liczne Lekarz twierdzi że niby nic się nie dzieje .[/CYTAT]
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam! W przedszkolu, w którym pracuje okazało się, że jedno z dzieci ma rumień zakaźny- rozpoznanie przez wysypkę skórną. Podobno po wystąpieniu wysypki dziecko nie zaraża. Ale czy mogłam (nie mając objawów) przenieść to na kogoś będąc tylko u niego w domu? Bez bliższych kontaktów (buziaki itd) i następnie ta osoba mogła przenieś to na kolejną, z którą ja osobiście nie miałam kontaktu?
12 komentarz
ostatni 23 dni temu  
/ gość
Dziecko ponad rok po wcięciu migdałka i zaczęło mieć bezdechy i strasznie chrapać. Jest gorzej niż przed zabiegiem wycięcia trzeciego migdałka. Nie wiem co robić. Laryngolog mówi ze z jego strony jest ok ze wyciął prawidłowo migdał i nic nie ma i ze dziecko ma opuchnięte wszystko w gardle i nosie i ze to alergiczne. Tylko syn bierze hitaxe i nie widać poprawy w jakości snu. Ciagle bezdechy i bardzo głośne chrapanie. Czy miał ktoś taki problem po wycięciu 3 migdała ale w długofalowym okresie?
9 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, wiadomo coś co z tymi naszymi "potliwymi" dzieciaczkami? Mój synek też ma problem z nadmiernym poceniem się...
9 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, córka 6lat. Dysplazja umiejscowiona miejscu odpowiadającym za ruch. Czy przy dysplazji ataki występują w100%? Czy jest nadzieja że ich nie będzie... proszę o odpowiedź
14 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Mój syn ma 5lat ma wymioty nie częste ,ból brzucha co może być powodem.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Cześć. Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad terapią grupową jako opcją, aby wspólnie z innymi ludźmi podzielić się doświadczeniami i znaleźć wsparcie w grupie. Jednak, jako że jestem całkowitym nowicjuszem w tym temacie, nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać. Może polecicie mi jakiś gabinet lub terapeutę, który specjalizuje się w [url=https://centrumrefleksja.pl/oferta/psychoterapia-grupowa-2/]terapia grupowa kraków[/url]? Co sądzicie o ofercie gabinetu [url]https://centrumrefleksja.pl/[/url]? Dajcie znać!
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: