Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Cześć. Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad terapią grupową jako opcją, aby wspólnie z innymi ludźmi podzielić się doświadczeniami i znaleźć wsparcie w grupie. Jednak, jako że jestem całkowitym nowicjuszem w tym temacie, nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać. Może polecicie mi jakiś gabinet lub terapeutę, który specjalizuje się w [url=https://centrumrefleksja.pl/oferta/psychoterapia-grupowa-2/]terapia grupowa kraków[/url]? Co sądzicie o ofercie gabinetu [url]https://centrumrefleksja.pl/[/url]? Dajcie znać!
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Tak jak najbardziej
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo dobrze to opisał, łatwo zrozumieć, bez używania specjalistycznych formuł niezrozumiałych dla szerokiego pacjenta. Na pewno jego terapia pomoże.
3 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
/ gość
Witam , mój synek 3 lata dziś odebrałam wyniki on 74 szok , nie wiem skąd taka liczba strasznie się boje . Dziecko ogólnie nie gorączkuje , słabiej je ale je , piję normalnie ... W nocy mi się wybudza jest płacz i strasznie kopie nogami ... Crp też wyszło ale nie aż taki . Wyszło dwa . Bardziej się boje o te Ob że aż takie wysokie , syn po grupie powikłania zapalenie mięśni, ale nie uszkodzone zrobiono badania . Po prostu nie chodził kilka dni bo go musiało boleć . Teraz chodzi biega ... Czy te OB może być po zapaleniu mięśni ?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, w maju ubiegłego roku gdy córka miała 3 miesiące trafiłyśmy do szpitala z zapaleniem płuc, w badaniach krwi podwyższone Alat, Aspat do kontroli w poradni. Pediatra w sierpniu zleciła zbadanie CK przez utrzymujące się enzymy wątrobowe, CK wyszło ponad normę. Od sierpnia tamtego roku kinaza urosła do 400 - 480, CKMb - 40.3, Alat, Aspat w normie. Córka przebadana przez dwóch kardiologów, neurologa, za tydzień kolejny neurolog, pediatra rozkłada ręce.. internet przeszukany. Czy któryś rodzic spotkał się z takimi wynikami u dziecka i ostatecznie lekarze postawili diagnozę?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, Jak się zakończyły sprawy z Państwa dzieckiem ? Mamy taką samą sytuacje z naszą 5 letnią córką. Czy ktoś miał też jedno wymiotowanie u dziecks przed snem lub tuż po ?
5 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
Witam, córka 6lat. Dysplazja umiejscowiona miejscu odpowiadającym za ruch. Czy przy dysplazji ataki występują w100%? Czy jest nadzieja że ich nie będzie... proszę o odpowiedź
14 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Zapomniałam dodać, że syn ma 11 lat
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość