Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jeśli dziecko robi to na parę sekund to jest to zabawa. Najlepiej odwracać uwagę żeby tak nie robiło albo założyć kapcie na jakiś czas po domu aż zapomni. Zawsze warto jest takie rzeczy konsultować z pediatrą albo fizjoterapeutą. Dzięki temu jeśli będzie taka potrzeba, będzie można z wyprzedzeniem podzialać: https://www.pediatrakielce.com/ Mogę tutaj dać namiar na pediatrę z Kielc.
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Zapomniałam dodać, że syn ma 11 lat
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Hej, mam pytanie do lekarza lub do rodziców, którzy mieli podobny przypadek ze swoim dzieckiem. Syn lat 13 konsultowany z psychologiem w ramach zaburzeń nastroju (nie ma chęci wstawać rano, jest powolny w zadaniach, zapomina, rozkojarza się, nie widzi czasami sensu w życiu, leniwy). Pani psycholog kazała nam zrobić badania krwi, żeby sprawdzić, czy są jakieś braki mogące wpływać na zaburzenia nastroju. Kazała zbadać przede wszystkim wit D. Dodatkowo syn ma od jakiegoś czasu wybiórczość pokarmową. Ostatnimi czasy nie chce jeść mięsa (bo żal mu zwierząt) i ogólnie to jedzenie ma monotematyczne, najchętniej kanapki z pasztetem, serem żóltym, keczupem itp. Na pewno będziemy robić wit. D, żelazo, pakiet hormonalny (tsh, ft3, ft4), wit. B12, magnez, glukozę i morfologię. I pytanie moje , jakie jeszcze badania krwi mu zrobić?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Dzień dobry. Potrzebuje pomocy. Córka od października kaszle wymiotuje flegma. Ma katar i stan podgoraczkowy do 38.wzieła 5 ntybiotyków. Pomagaja ale na krótko. Po 2, 3 tygodniach to samo. Leżała w szpitalu wykryto bakterie hemophilus parainfluenza. I teraz chca jej dac 6 antybiotyk czy to normalne.
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, Jak się zakończyły sprawy z Państwa dzieckiem ? Mamy taką samą sytuacje z naszą 5 letnią córką. Czy ktoś miał też jedno wymiotowanie u dziecks przed snem lub tuż po ?
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć! Potrzebuję Waszej pomocy w kwestii [url=http://vhcenter.pl/zabieg-laserowy-silac]leczenia torbieli włosowej[/url]. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami lub zna skuteczne metody leczenia tej dolegliwości? Zależy mi na informacjach od osób, które miały podobny problem. Dzięki za wszelkie rady i wskazówki!
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego chorobę i opowiedzieć mu dolegliwościach dziecka.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Witam , mój synek 3 lata dziś odebrałam wyniki on 74 szok , nie wiem skąd taka liczba strasznie się boje . Dziecko ogólnie nie gorączkuje , słabiej je ale je , piję normalnie ... W nocy mi się wybudza jest płacz i strasznie kopie nogami ... Crp też wyszło ale nie aż taki . Wyszło dwa . Bardziej się boje o te Ob że aż takie wysokie , syn po grupie powikłania zapalenie mięśni, ale nie uszkodzone zrobiono badania . Po prostu nie chodził kilka dni bo go musiało boleć . Teraz chodzi biega ... Czy te OB może być po zapaleniu mięśni ?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: